Fikirtaciri

Fikirtaciri Hakkında

Fikirtaciri.com 2016 yılı itibari ile yayın hayatına başlayan yeni bir blogdur.Blogun içeriği hemen tüket mantığına dayanmayacak.Belirlenen belli başlı alanlarda gerçek anlamda bilgi vermek üzerine kurulmuştur.

Fikirtaciri.com Hangi Konular Olacak?

Blogun isminden yola çıkarak bu soruya cevap vermek gerekirse, bu blogun içeriği oldukça geniş bir alanı kapsayacaktır.Ama siz de takdir edersiniz ki, tek bir kişinin her konuda bilgi sahibi olması imkansız.O yüzden kendi bilgi birikimime dayanarak ilgi alanlar üzerinde yoğunlaşacağım.Bu konular;

Bu bir blog olduğu için, bloglar hakkında fikir alışı-verişi yapmayı düşünüyorum.Bu bağlamda hem kendi deneyimlerim hem de bu blog sürecinde araştırma geliştirme ile size bloglar ile ilgili öğrendiğim ipuçlarını, yararlı gördüğüm bilgileri aktarmaya çalışacağım.

Üzerinde yoğunlaştığım bir diğer konu internette para kazanma üzerine olacak.Malumunuz hepimizin hayattaki en önemli amaçlardan biri para kazanmak.Bu konuda oldukça iyi fikirlerim olduğunu düşünüyorum.Blogun ilerleyen günlerinde bu fikirlerin sayısını birlikte beyin fırtınası yaparak artıracağız.

Şuan da listelediğim kategorilerin arasında SEO konusunda bulunmakta.SEO konusunda da elimden geldiğince açık fikirli olup, öğrendiğim bütün ipuçlarını aktarmayı düşünüyorum.

Şimdilik son kategori de kişisel gelişim üzerine olacak.Burada birbirinden ilginç konuları işleyeceğiz.Özellikle yaratıcı düşünceler oluşturmak için beyin gelişimi, motivasyon nasıl artırılabilir.İkna yeteneklerimiz nasıl oluşur gibi alt başlıklara gireceğim.

Daha tam olarak planlayamadığım iki konu, daha ilerleyen günlerde bu blogun içerikleri arasına girecek.Şuan da taslak olarak duruyor.

Son olarak bu blogun yazarı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, biraz daha bekleyeceksiniz.Blog dönüm noktasına ulaştığında yazarı da ortaya çıkacak.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.